Ego Aio ECO

Bränd: Joyetech

Saadavus: Otsas
16,99 €
Ego Aio ECO

Valige toode

Värv

Enne toote ostukorvi lisamist veendu, et toode on saadaval Teie soovitud kaupluses, kasutades SAADAVUS nuppu toote lehel

Jaga

Võta kohe - Maksa hiljem!

eGo AIO ECO

 

Stiilne ja diskreetne eGo AIO ECO on suurepärane kõik-ühes kaval e-sigaret mitte ainult alustajatele, vaid ka kogenemanutele. Masinat on super lihtne ja mugav kasutada ning nüüd on see valmistatud ECO tehnoloogiaga, mis võimaldab endiselt parimat kasutamiskogemust, kuid tänu väga madalale aku väljundile on selle eluiga peaaegu kahekordne. Värskelt lisatud BFHN 0.5ohm küttekehad on optimiseeritud kõrge nikotiinisisaldusega e-vedelike jaoks. eGo AIO ECO on ideaalne kõik-ühes komplekt kõigile oma valgustatud 7 värvilise LED tangiga, laia värvivalikuga ning 1.2ml integreeritud tangiga. 

 

Omadused: 

Optimiseeritud kõrgele nikotiinisisaldusele

Uus BFHN 0.5ohm küttekeha on optimiseeritud kõrge nikotiinisisaldusega e-vedelikele ja nikotiinisooladele, mis tagab sulle ülima naudingu.

Kõik-ühes pliiatsi stiil

Uskumatult pisike ja armastusväärne, eGo AIO ECO kasutab kõik-ühes stiili uue sisestatava küttekehaga, mida on lihtne ja mugav kasutada. Pliiatsikujuline disain muudab seadme lihtsasti kaasaskantavaks ja haaratavaks. 

Efektiivne madala pingega tehnoloogia

eGo AIO ECO toetab 1.85V pidevat vooluväljundit. Madala võimsuse tehnoloogia pikendab aku eluiga. 

Kaks erinevat huulikut

Seade tuleb kahe huulikuga: üks nendest on väikeste aukudega (eraldi müügis) ning teine kahe suure auguga, mis toob sinuni perfektse tõmbamiskogemuse. 

E-vedeliku täitmine

Pärast huuliku eemaldamist saab e-vedeliku otse paaki valada. Eelnevalt tilguta paar tilka ka küttekeha vatist osale, et vältida kärsanud maitset. 

Värvilised tuled, värviline veipimine

Kui seade on välja lülitatud, on võimalik LED tulede värve vahetada, hoides nuppu all 5 sekundit. Valikus on punane, kollane, roheline, sinine, indigo, valge ja lilla värv. 

Kahekordne vooluringi kaitse

eGo AIO rakendab kahte aku vooluringi kaitse süsteemi, mis ennetab ülelaadimist, -voolu ja -laengut, muutes seadme arenenumaks ja usaldusväärsemaks. 

Laadimine

eGo AIO laadimine on lihtne, ühenda see USB kaabli abil kas arvutiga või seinaadaptriga (väljund: DC 5V). Kui masin on täielikult laetud, kustub nupul tuli.

 

Parameetrid: 

Diameeter: 14mm

Kõrgus: 113mm

Kaal: 37.5g

Mahutavus: 1.2ml

Küttekeha: BFHN 0.5ohm 

Maksimaalne laadimisvool: 1A

Väljundi režiim: pidev pinge (1.85)

Aku mahutavus: 650mAh

 

Komplektis: 

1 x eGo AIO ECO

2 x BFHN 0.5ohm küttekehad

1 x USB kaabel

1 x Kasutusjuhend

1 x Garantiikaart

1 x Hoiatuskaart

Varuosad

 
Easysmoke Tallinn Gonsiori 32 Easysmoke Tallinn Rävala pst 7 Easysmoke Tallinn Sõle 61 Easysmoke Tallinn Torupilli Selver Easysmoke Tallinn Tondi Selver Easysmoke Tallinn Merimetsa Selver EasySmoke Pärnu Ülejõe Selver Easysmoke Pärnu Mai Selver Easysmoke Pärnu Kuninga 3a Easysmoke Tartu Poe tn 10 Easysmoke Tartu Aardla Selver Easysmoke Viljandi Männimäe Selver
gray 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
blue 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
green 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
black 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
red 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Samas kategoorias on veel 16 toodet :