Novo Pod | SMOK

Bränd: Smoktech

Saadavus: Laos
27,99 €
Novo Pod | SMOK

Valige toode

Värv

Enne toote ostukorvi lisamist veendu, et toode on saadaval Teie soovitud kaupluses, kasutades SAADAVUS nuppu toote lehel

Jaga

Võta kohe - Maksa hiljem!

Novo Pod SMOK

Vapustav ja uhke, siit tuleb värskelt disainitud Novo pod süsteem! Ees ja taga kobra mustriga kate ning külgedel olev plaaditud materjal muudab kogu komplekti palju peenemaks. Novol on sisseehitatud 450mAh aku, mis on piisavalt võimas, et täita su ootused. Huulik on ergonoomiliselt disainitud ja see sobib sulle ideaalselt suhu. Komplektis sisaldub kaks podi, mõlemad 2ml mahutavusega, kuhu saad valada oma lemmikut e-vedelikku. Mini suurus, lihtne kasutatavus, Novo on sinu diskreetseks veibisemuks igal pool. 

 

Omadused: 

Lummav välimus

Novo on armsalt vilekujuline, eest ja tagant kobra mustriga kaetud, mis on kombineeritud plaaditud materjaliga külgedelt. Terve komplekt näeb välja peen ja lummav. 

Ergonoomiliselt disainitud huulik

Novo huulik on ergonoomiliselt disainitud, see sobib sulle ideaalselt suhu, tagades mugava tõmbamise. 

Õhust juhitud süsteem

Õhust juhitud pod lubab sulle lihtsat ja mugavat alustamist. Novo käivitub automaatselt tootes suuri pilvi koheselt, kui õhk on sisse hingatud. 

Diskreetne veibisemu

Novol on minisuuruses keha, mis on väiksem kui su käsi. Seda saab lihtsalt taskusse või kotti mahutada. Novo võib olla sinu diskreetne veibisemu, kes saadab sind igal pool. 

Lihtsalt hinga sisse

Novot on väga lihtne kasutada: kõik, mis sa tegema pead, on tõmbama. Ei mingit toitenuppu, üles/alla nuppu, pole lekkimisprobleeme. See on perfektne seade lõõgastumiseks. 

Intelligentne aku staatuse indikaator

Intelligentne aku indikaator annab sulle selged juhised, see vilgub 15 korda kui aku pinge on madalam kui 3.3V. 

Lihtne laadimine

Komplektis on lühike USB kaabel, mille abil saab seadet laadida. 

Mitmekordne kaitse

Novo pakub mitmeid kaitseid, näiteks 8 sekundi möödudes tõmbamise katkestamine, lühise kaitse ning madalpinge kaitse, et vältida potentsiaalseid riske. 

 

Parameetrid: 

Mõõtmed: 88.3 x 24.3 x 14.3mm

Kaal: 40g

Tangi mahutavus: 2ml

Eelnevalt paigaldatud podi takistus: 1.2ohm

Aku mahutavus: 450mAh

Võimsus: 10-16W

Pinge: 3.3-4.2V

Ooterežiimi vool: <200uA

 

Komplektis: 

1 x Novo 

2 x Podid 

1 x USB kaabel

1 x Kasutusjuhend

 
Easysmoke Tallinn Gonsiori 32 Easysmoke Tallinn Rävala pst 7 Easysmoke Mustika Karjavälja 4 Easysmoke Tallinn Sõle 61 Easysmoke Tallinn Torupilli Selver Easysmoke Tallinn Tondi Selver Easysmoke Tallinn Merimetsa Selver EasySmoke Pärnu Ülejõe Selver Easysmoke Pärnu Mai Selver Easysmoke Pärnu Kuninga 3a Easysmoke Tartu Poe tn 10 Easysmoke Tartu Aardla Selver Easysmoke Viljandi Männimäe Selver
red 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0

Samas kategoorias on veel 16 toodet :