Riftcore Solo Tank | JoyeTech

Bränd: Joyetech

Saadavus: Laos
22,00 €
Riftcore Solo Tank | JoyeTech

Valige toode

Värv

Enne toote ostukorvi lisamist veendu, et toode on saadaval Teie soovitud kaupluses, kasutades SAADAVUS nuppu toote lehel

Jaga

Võta kohe - Maksa hiljem!

Tutvustame innovatiivsed, coili-vaba tehnoloogiat - JoyeTechi RIFTCORE Solo kasutab nüüd kuulsat RFC kuumutit, mis kestab kauem, kui eales varem. RFC küttekeha on loodud isepuhastava funktsiooniga võimaldades lihtsaimat vati vahetamist.
RFC kuumuti on horisontaalses asendis, et saavutada puhas ja delikaatne maitse (parim 30W juures). RIFTCORE Solo ei ole lihtsalt RTA vaid midagi enamat.

Coilitu disain, pikem eluiga.
ROFTCORE Solo ellimineerib coilidega mässamise ja teeb veipimise Sulle lihtsaks. Joyetech RFC kuumuti on mõeldud andma pikema eluea ning mugavuse. Seda ei ole vaja asendada, lihtsalt puhastada.
Easysmoke Tallinn Gonsiori 32 Easysmoke Tallinn Rävala pst 7 Easysmoke Tallinn Sõle 61 Easysmoke Tallinn Torupilli Selver Easysmoke Tallinn Tondi Selver Easysmoke Tallinn Merimetsa Selver EasySmoke Pärnu Ülejõe Selver Easysmoke Pärnu Mai Selver Easysmoke Pärnu Kuninga 3a Easysmoke Tartu Poe tn 10 Easysmoke Tartu Aardla Selver Easysmoke Viljandi Männimäe Selver
black 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
silver 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0

Samas kategoorias on veel 16 toodet :