Dotmod Petri 24mm RTA

Bränd: Dotmod

Saadavus: Laos
84,99 €
Dotmod Petri 24mm RTA

Valige toode

Värv

Enne toote ostukorvi lisamist veendu, et toode on saadaval Teie soovitud kaupluses, kasutades SAADAVUS nuppu toote lehel

Jaga

Võta kohe - Maksa hiljem!

Kirjeldus:
Kaua oodatud Dotmod Petri 24mm RTA, oma särava ja uhke välimusega, on uuem ja suurema ehitusruumiga kuldse viimistlusega tank, mis mahutab 3ml vedelikku. Dotmod RTA säilitab oma suurepärase täielikult kullatud sammasteta aluse, millele saab ehitada kaks küttekeha. Dotmod Petri RTA on heldelt komplekteeritud rahuldamaks igat brändi austajat. 

24mm suurus
24mm diameetriga ulatub Dotmod RTA kõrgus 43mm-ni oma lõplikus välimuses. See võimaldab suurendada tangi mahutatavust kuni 3ml-ni. 

Sammasteta 24K 
Dotmodi üleni kullatud ja sammasteta alus on pilkupüüdev ning esmaklassilise juhtivusega. Kaks küttekeha on Dotmod RTA “aknaks”.   

Pealmine täitmine
Nagu oma eelkäijagi, käib Dotmod RTA 24mm täitmine mugavalt tangi pealt poolt ja õhuvoolusüsteem säilitab oma täkilise rõnga. 

Pakendus
Dotmod on alati huvitav oma väikeste lisade pakendamisega. Eriti silmapaistev on ilus Ultem huulik ning paar küttekehi, et kiiremini veipimist alustada. 

Omadused: 
Kõrgus huulikuga: 43mm
Diameeter: 24mm
Mahutavus: 3ml
Tank: Püreks
Aluse tüüp: Alumine küttekeha
Ehituse tüüp: Kahe küttekehaga

Komplektis: 
1 x Dotmod RTA 24mm Tank
1 x Tagavaraklaas
1 x Ultem huulik
1 x Kuuskantvõti
2 x Küttekehad
1 x Varuosad 

Easysmoke Tallinn Gonsiori 32 Easysmoke Tallinn Rävala pst 7 Easysmoke Tallinn Sõle 61 Easysmoke Tallinn Torupilli Selver Easysmoke Tallinn Tondi Selver Easysmoke Tallinn Merimetsa Selver EasySmoke Pärnu Ülejõe Selver Easysmoke Pärnu Mai Selver Easysmoke Pärnu Kuninga 3a Easysmoke Tartu Poe tn 10 Easysmoke Tartu Aardla Selver Easysmoke Viljandi Männimäe Selver
kuld 0 0 1 0 1 1 0 0 1 0 0 0

Samas kategoorias on veel 16 toodet :