Geekvape Aegis Squonk Mod

Bränd: GeekVape

Saadavus: Laos
74,90 €

Valige toode

Värv

Vaata saadavust esindustes

Jaga

Võta kohe - Maksa hiljem!

Uus Aegis squonk mod Geekvape poolt pakub innovatiivseid lahendusi, mis mitte ainult ei tee sellest masinast ainulaadse toote, vaid ka selle aasta parima squonk modi. Mod mahutab 18650 aku ja maksimum võimsus on 100W Sisse on pandud AS-100 kiip, mis annab ülimalt täpse ja stabiilse veibikogemuse. Sisaldab täiendatud TC süsteemi. Nagu Aegisel on tavaks, on ka see mod IP67 veekindluse, põrutuskindluse ja tolmukindluse sertifikaadiga. Lisaks tuleb veel esimese klassi turvalisuslisandid, mis lisavad masina töökindlusele ja üleüldisele turvalisusele.
Eriline lahendus selle modi puhul on eriline täitesüsteem mis sarnaneb Dovpo Topside Dual süsteemile. See on pealtlaetav, lihtsalt lükake kaas lahti, et pääseda ligi lekkekindlale täitesüsteemile. Üheks lisatäiustuseks on modulaar disain, mis võimaldab squonk pudeli eemaldamist. Selle asemele saad panna tavatanki, et see oleks tavaline mod. Lahe mis?

Tehnilised andmed:
Kannatab 0.05 - 3Ω 
Maksimum 8 volti välja. 
TC kontroll disainitud Nikklile, Titaaniumile ja Roostevabale terasele. 
2.5cm ekraan. 
10ml vedeliku mahutavus.

Sisaldab: 
Squonk pudel. 
Kasutusjuhend. 
USB laadimiskaabel. 
Promo ja garantii kaart
Easysmoke Tallinn Gonsiori 32 Easysmoke Tallinn Rävala pst 7 Easysmoke Tallinn Sõle 61 Easysmoke Tallinn Torupilli Selver Easysmoke Tallinn Tondi Selver Easysmoke Tallinn Merimetsa Selver EasySmoke Pärnu Ülejõe Selver Easysmoke Pärnu Mai Selver Easysmoke Pärnu Kuninga 3a Easysmoke Tartu Poe tn 10 Easysmoke Tartu Aardla Selver Easysmoke Viljandi Männimäe Selver
black 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Sarnased tooted: