iStick Pico X + Melo 4 Kit | Eleaf

Бренд: Eleaf

Наличие: Нет в наличии
56,99 €
iStick Pico X + Melo 4 Kit | Eleaf

Пожалуйста, выберите товар

Цвет

Пожалуйста, проверьте наличие товара в интересующей Вас точке выдачи товара прежде, чем формировать заказ

Поделиться

Возьми сейчас - плати позже!


iStick Pico X ja MELO 4

Toote tutvustus:
iStick Pico X on väike kuid varustatud uudse, intelligentse coili kaitse funktsiooniga. Kummikattega, ergonoomiline disain teeb selle käes mugavaks. Pico X annab kuni 75W võimsust ning kasutab üht 18650 akut (müügil eraldi). Melo 4 kasutab EC Mesh coili, mis annab intensiivse maitse ja kestab kauem, kui spiraal coilid. Täitmiseks liiguta vaid pealmist kaant natuke tagasi, et avada täiteauk. Võta iStick Pico X, et avastada lihtsus, efektiivsus ja stiil!

COili kaitse funktsioon
 
iStick Pico X tuleb koos uudse coili kaitse funktsiooniga. Kui Pico on kogemata kõrge võimsuse peale seadistatud, siis paagi paigaldamisel soovitab ta sulle kohe madalamat võimsust sõltuvalt kõttekeha takistusest. Nii väldid põlenud coile ja kärsamaitset! 
Easysmoke Tallinn Gonsiori 32 Easysmoke Tallinn Rävala pst 7 Easysmoke Tallinn Sõle 61 Easysmoke Tallinn Torupilli Selver Easysmoke Tallinn Tondi Selver Easysmoke Tallinn Merimetsa Selver EasySmoke Pärnu Ülejõe Selver Easysmoke Pärnu Mai Selver Easysmoke Pärnu Kuninga 3a Easysmoke Tartu Poe tn 10 Easysmoke Tartu Aardla Selver Easysmoke Viljandi Männimäe Selver
red 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

В этой категории 16 товаров: