Meie tooted

E-sigaretid

Tere tulemast EasySmoke!

Veiplux ei ole lihtsalt e-sigaretipood, vaid värav vähem kahjuliku nikotiini tarbimise poole.

Vaata siia
map-pin.svg
Külastage meie kauplusi
Tere tulemast
gift.svg
Parimad hinnad
Parima hinna garantii
crown.svg
Kõrge kvaliteet
Ainult sertifitseeritud tooted
thumb-up.svg
Suurim valik
Suurim valik e-sigareti tooteid

Miks E-Sigaret?

E-sigaret ehk vape on aku abil töötav seade, mis kuumutab vedelikku, et luua auru, mida kasutaja seejärel sisse hingab.
Ohutus Ohutus
On teaduslikult tõestatud, et e-sigaret on vähemalt 97% vähem kahjulik, kui tavasigarettide suitsetamine. See aga ei tähenda, et e-sigaret on täiesti ohutu.
Ei haise! Ei haise!
Tavasigarettide suitsetamine jätab riietele, juustele, hingeõhule ja kätele tugeva ja ebameeldiva lõhna. E-sigaret ei tekita halbu lõhnu.
Vabadus valida! Vabadus valida!
Tavasigarettides on tootja nikotiini sisalduse sulle ette kirjutanud ning seda ei saa muuta. E-sigaretis saad seda aga valida ning järk-järgult nikotiinisisaldust vähendades lõpuks täielikult loobuda.
Soodsam! Soodsam!
Erinevalt tavasigarettidest on enamus e-sigarette korduvkasutatavad, taaslaetavad ja -täidetavad. Kulutad ainult e-vedeliku ja küttekeha peale.
Miks  E-Sigaret?

Kuidas osta turvaliselt?

E-vedelike ostmisega kaasnevad omad riskid ning valik tuleks teha vastutustundlikult.
Vedeliku koostis Vedeliku koostis
E-vedelik koosneb põhiliselt propüleenglükoolist (PG), taimsest glütseriinist (VG), maitseainetest ja nikotiinist (Vastavalt vajadusele).
Ametlikud esindused Ametlikud esindused
Ostu sooritades ametlikes poodides, võite kindel olla, et need on kontrollitud ja sertifitseeritud tooted, mis vastavad ohutus- ja kvaliteedistandarditele, ja ei oma ebameeldivat lõhna ega maitset.
Seaduslikkus Seaduslikkus
Musta turu müüjad ei oma tavaliselt vastavaid lubasid ja sertifikaate e-vedelike müümiseks, mis rikub seadusi Eestis. Lisaks võivad mustalt turult ostetud e-vedelikud olla võltsitud ja sisaldada kahjulikke aineid.
Spetsialistid Spetsialistid
Ostes e-sigareti vedelikke ametlikust kauplusest, saate nõu kogenud spetsialistidelt, arvestades teie maitse ja tugevuse eelistusi. Ainult kontrollitud tootjad, mis tagavad kvaliteedi ja ohutuse
Kuidas osta turvaliselt?

Mida tuleb arvestada e-sigareti kasutamisel?

E-sigarettide kasutamisel soovitatakse arvesse võtta mitmeid tegureid.
Aku Aku
Õige kasutamine ja laadimine tagab e-sigareti korrektse töö ja pika kasutusea.
Vedeliku täitmine Vedeliku täitmine
Kasutage e-sigareti täitmiseks ainult tootja soovitatud e-vedelikke. Jälgige vedeliku taset ja ärge täitke anumat liiga täis
Küttekeha regulaarne vahetamine Küttekeha regulaarne vahetamine
Aurusti ehk küttekeha e-sigaretil on kuluosa ja see vajab perioodilist vahetamist, et säilitada hea maitse ja minimaalne terviserisk.
Sõltuvus Sõltuvus
Nikotiini sisaldav e-vedelik on kergesti sõltuvust tekitav!
Mida tuleb arvestada e-sigareti kasutamisel?

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas tellimust vormistada?

Tuleb valida soovitud tooted, lisada need ostukorvi, märkida eelistatud esindus kauba kättesaamiseks (kasutades "Saadavus" funktsiooni), esitada kontaktandmed, valida makseviis ja kinnitada tellimus.

Kuidas tellida kaupa koju?

Alates 1. juulist 2019. aastal on Eestis keelatud elektrooniliste sigarettide kaugmüük. Vastavalt Eesti seadusandlusele saavad ostjad osta elektroonilisi sigarette ainult füüsiliselt kauplusest kohapeal või tellida ostu veebilehel ja ise järele tulla.

Miks ma ei leia valmis maitsestatud e-vedelikke?

Alates 1. juulist 2020 on Eestis keelatud müüa maitsestatud e-sigaretivedelikke vastavalt elektrooniliste sigarettide turu reguleerimisele suunatud õigusaktide muudatustele. Seetõttu on müügil ainult tubakamaitselised ja mentoolimaitselised e-vedelikud.

Kuidas käidelda kasutatud ühekordseid sigarette?

Neid ei tohi lihtsalt visata tavalisse prügikasti ega heita loodusesse, kuna need  kahjustavad keskkonda. Parim viis nendega toimetada on tuua need tagasi meie esindusse, kust me need edasi elektroonikakomponente käitlevasse jäätmejaama toimetame.

Kui palju e-vedelikku võib piiriületusega kaasa tuua?

Ametlikult kehtestatud maksimaalne e-vedeliku kogus, mida võib Eesti piiriületuse korral isiklikuks tarbimiseks kaasa tuua, on 20 ml. Aga EL-i riikidest sisenemisel on lubatud kuni 50ml vedelikku.

Soovin tulla tööle, kuidas kandideerida?

Kandideerimiseks saada e-mail aadressile [email protected], kirjuta enda kogemusest e-sigarettidega ning lisa ka enda CV ja soovitud piirkond töötamiseks.

Kas teil on endiselt küsimusi?

Täpsema teabe saamiseks vaadake meie täielikku KKK lehte. KKK-lehed sisaldavad põhjalikku korduma kippuvate küsimuste loendit koos üksikasjalike vastuste ja kasulike näpunäidetega.

Vaata rohkem
Kogutud õhuproovid kinnitavad, et "passiivne veipimine" on kahjutu
29.01.24 15:17:52
Kogutud õhuproovid kinnitavad, et "passiivne veipimine" on kahjutu
California Terviseamet (CDPH) on kogu riigis veibipoodides õhuproove kogunud, et välja selgitada "passiivse veipimise" tervisemõjusid.

Meist

Veiplux ei ole lihtsalt elektrooniliste sigarettide pood, see on värav vähem kahjuliku nikotiinitarbimise suunas.

Meie meeskond alustas tegevust 2008. aastal ja sellest ajast alates on kogunenud suur kogemus veipimise ja e-sigarettide valdkonnas. Meie prioriteet on aidata klientidel üle minna tervislikumale eluviisile, mitte lihtsalt toodete müük. Meie esindustes saate leida kõike, mida vajate nii algajatele kui ka edasijõudnud veipimise harrastajatele.

Me tagame oma klientidele ainult kvaliteetsed tooted, mis omavad kõiki vajalikke turvaeeskirju ja on heaks kiidetud Euroopa Komisjoni poolt.

Laadimine...